Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Wysoką jakość usług i profesjonalizm naszym klientom zapewnia doświadczony zespół.

Korzystając z naszych usług mają Państwo zagwarantowane bezpieczeństwo każdej transakcji. Wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają nam na profesjonalną obsługę Klientów.

Naszą misją jest rzetelna obsługa Klienta w zakresie wszelkich transakcji na rynku nieruchomości, zapewniająca bezpieczeństwo i sprawną realizację transakcji.

Celem działania Biura Nieruchomości DOMUS jest indywidualne podejście do każdej nieruchomości. Każda oferowana do sprzedaży czy wynajmu nieruchomość jest przez nas wizytowana oraz sprawdzana pod kątem jej stanu prawnego i technicznego.
Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, starając się zaspokoić wszelkie oczekiwania klientów, wyjaśniać wszystkie pojawiające się w trakcie przygotowania transakcji wątpliwości czyli sprawić by cały proces sprzedaży czy zakupu nieruchomości przebiegał w jak najmniej stresującej atmosferze.

Śledzimy z uwagą nowe trendy na rynku nieruchomości. Stale wdrażamy nowe rozwiązania. Nasz zespół tworzą znakomici specjaliści pełni zapału i pasji wyróżniający się dużą skutecznością.

Biuro Nieruchomości DOMUS oferuje szeroki wachlarz usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Nasi specjaliści dbają o to, by zająć się wszystkimi aspektami przeprowadzanych transakcji, czuwają nad przebiegiem całego procesu zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Kompleksowo przeprowadzamy naszych Klientów przez cały proces przebiegu transakcji, od doradztwa, poprzez sprawy papierkowe, umowy, aż do finalizacji i zawarcia umowy sprzedaży lub najmu.

W kontaktach z Klientami jesteśmy elastyczni, starając się przedstawić najbardziej korzystne oferty. Na zlecenie wyszukujemy nieruchomości dopasowane do możliwości i preferencji Klienta. Angażujemy się w pracę z
Klientem począwszy od poznania jego oczekiwań, poprzez wyszukanie właściwej oferty, aż do złożenia podpisu na umowie najmu czy akcie.

Charakteryzuje nas rzetelne i indywidualne podejście do powierzonych tematów. W naszej codziennej działalności stosujemy przepisy prawa i standardy zawodowe kierując się zasadami etyki zawodowej.

Powierzone nam nieruchomości szeroko promujemy na naszej stronie internetowej, kilkudziesięciu portalach branżowych oraz innych mediach. Dysponujemy dużą bazą Klientów poszukujących nieruchomości.
Uczestniczymy w systemie wymiany baz danych ofert, co pozwala nam na szeroką współpracę z innymi biurami z całej Polski, zarówno w promowaniu oferowanych przez nas nieruchomości, jak i poszukiwaniu ofert dla naszych Klientów.


Biuro Nieruchomości DOMUS pośredniczy w transakcjach kupna i sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości. Działa na rynku elbląskim oraz w sąsiadujących z Elblągiem gminach.

Współpracując z profesjonalną firmą zajmującą się doradztwem finansowym pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego.
Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną.
Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami i notariuszami.

Każdorazowo biuro nieruchomości współpracę prowadzi na podstawie umowy pośrednictwa, która wymaga formy pisemnej pod rygorem nieważności, zgodnie z artykułem 180 punkt 3 Ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

© 2019 Domus Nieruchomości. Projekt i wykonanie GaleoGrupa.pl